Про компанію

Bardahl_svgБардаль Україна – є офіційним імпортером продукції компанії BARDAHL в Україні, це гарантує високу якість продукції за найвигіднішими цінами. Ми надаємо консультації та продукцію для дорожніх автомобілів, фургонів і мотоциклів, а також гоночних автомобілів і мотоциклів.

Наше завдання полягає в тому, що б наші клієнти відчули якість, зрозуміли різницю між хорошим піаром і справді якісною олією. BARDAHL дозволяє використовувати потенціал вашого авто на всі 100%, збільшити ресурс, підвищити ефективність роботи всіх вузлів вашої техніки.

BARDAHL – це однозначний лідер серед виробників присадок до моторного масла, що можливо завдяки використання унікальних запатентованих формул Polar-Plus і Fullerene c60 молекули вуглецю за відкриття якої отримали Нобелівську премію з хімії, що зменшують тертя (до 90%) і знос (до 70%) ми представляємо продукти BARDAHL в Україні з 2014 року.

Компанія BARDAHL має 77-річний досвід роботи. Продукцію фірми поширюють більш ніж в 100 країнах по всьому світу. Гоночні масла для легкових автомобілів і мотоциклів містять як Фуллерен C60 так і Polar Plus. У продуктів BARDAHL є цілий ряд переваг, яких немає більше ні у одного виробника. Багато товарів для технічного обслуговування і мастильні матеріали також використовують формули Fullerene С60 і Polar Plus. Ми Бардаль Україна були також дуже вражені способом їх виробництва і контролю якості. Використовуються тільки найкращі інгредієнти. Вони не мають собі рівних. Крім того Bardahl виробляє товари для 14 найбільших виробників автомобілів, а так само таких гігантів як Boeing, NASA, MAN, General Electric і Olivetti.